عشقولي بلاگ عشقولي بلاگ .

عشقولي بلاگ

لنت ترمز پرايد را از بهترين ها بخريد

خريد لنت ترمز پرايد براي صاحبان اين خودرو همواره  چالش برانگيز بوده است. وجود مارك­ها و برند­هاي مختلف با قيمت­هايي متفاوت همواره پرايد سواران را با مشكلاتي در انتخاب لنت ترمز مناسب مواجه كرده است. ديگر لازم نيست تا نگران خريد لنت ترمز پرايد باشيد! تيگران مشكل شما را حل كرده است! لنت ترمز تيگران يك محصول ايراني با كيفيّت مي­باشد كه همواره توانسته است تا خريداران خود را راضي نگاه دارد. چنانچه قصد خريد لنت ترمز را داريد مي­توانيد به اين برند نام آشناي ايراني در اين زمينه اعتماد كنيد. در اين مقاله قصد داريم تا شما را بيشتر با اين لنت ترمز با كيفيّت آشنا كنيم. پس چنانچه قصد خريد لنت ترمز پرايد را داريد در اين مقاله با ما همراه باشيد.

لنت ترمز پرايد

چرا بايد به تيگران در زمينه­ ي خريد لنت ترمز پرايد اعتماد كنيم؟

گروه صنعتي و بازرگاني آريا فراز پارت با استفاده از بهترين تكنولوژي­هاي روز دنيا و با بهره بردن از تجربه­ي چندين ساله­ي خود در زمينه­ي توليد لنت ترمز پرايد اقدام به توليد لنت ترمز تيگران نموده است تا شما عزيزان با خيالي راحت اقدام به خريد اين انت ترمز پرايد با كيفيّت نماييد. تيگران يك محصول تماماً ايراني محسوب مي­شود و با استفاده از تكنولوژي­هاي روز دنيا و از بهترين موادّ ممكن ساخته شده است تا شما عزيزان ار كيفيّت بي نظير آن بهره­مند شويد.

لنت ترمز پرايد تيگران چه ويژگي­هاي مهمي‌دارد؟

لنت ترمز تيگران با استفاده از بهترين موادّ اوّليه ساخته شده است و اين لنت ترمز نتيجه­ ي سال­ها تجربه­ي صنعت گران ايراني در زمينه­ي توليد لنت ترمز پرايد مي­باشد و در ساخت آن از تكنولوژي­هاي روز دنيا استفاده شده است. با استفاده از اين لنت ترمز  شما قادر به ترمز گيري در سخت­ترين شرايط جغرافيايي خواهيد بود و هيچگونه مشكلي را در اين زمينه تجربه نخواهيد كرد. همچنين، با استفاده از اين لنت ترمز شما به حفظ سلامتي سيستم ترمز اتومبيل خود نيز كمك خواهيد كرد زيرا با استفاده از اين لنت ترمز پرايد ديگر ديسك­هاي ترمز شما دچار ساييدگي نخواهند شد و شما مي­توانيد با خيالي آسوده در شرايط مختلف از قدرت و دقّت اين لنت ترمز نهايت بهره را ببريد. لازم به ذكر است كه اين لنت ترمز از موادّي كاملاً سازگار با محيط زيست ساخته شده است و شما با استفاده از اين لنت ترمز مي­توانيد علاوه بر بهره بردن از ويژگي­هاي بسيار آن، به حفظ محيط زيست كمك نماييد. اين لنت ترمز به دليل طراحي منحصر به فرد خود و موادّي كه در ساخت آن استفاده شده است فاقد هرگونه­ي صداي نا هنجار و بوي آزار دهنده مي­باشد و شركت توليد كننده­ ي لنت ترمز تيگران اين تضمين را به شما مي­دهد كه در استفاده از اين لنت ترمز با كوچك­ترين مشكلي از اين نظر مواجه نخواهيد شد.

لنت ترمز تيگران

ويژگي­هاي ساختاري لنت­ ترمز پرايد تيگران چه مواردي هستند؟

لقمه­ ي اين لنت ترمز از بيش از ??? نوع مادده ­ي مختلف ساخته شده است تا شما عزيزان در استفاده از اين لنت ترمز از بيشترين ضريب اصطكاك بهره­مند شويد و بيش از پيش از يك ترمز نرم و دقيق لذّت ببريد. شناسايي موادّ دقيق به كار رفته در اين لنت ترمز حاصل زحمات شبانه روزي مهندسان و متخصّصين اين شركت مي­باشد تا اين لنت ترمز از اين طريق بتواند به راحتي با نمونه­هاي خارجي به رقابت بپردازد. همچنين، صفحه­ي پشتي اين لنت ترمز پرايد از بهترين آلياژ­هاي فلزّي ساخته شده است و استحكام آن در آزمايشات مختلف ثابت گرديده است تا شما عزيزان هيچ­گونه نگراني را در رابطه با امكان ترك خوردگي اين قسمت از لنت ترمز پرايد نداشته باشيد و با خيالي آسوده از آن استفاده كنيد. لازم به ذكر است كه چمفر اين لنت ترمز به گونه­اي طرّاحي شده است كه موجب مي­شود كه سطح مقطع لنت ترمز تيگران به مقدار چشم­گيري كاهش پيدا كند تا خريداران اين لنت ترمز از يك ترمز گيري نرم بهره­مند شوند.

ارائه­  گارانتي تعويض يك ماهه بر روي لنت ترمز پرايد

 سازندگان لنت ترمز تيگران به ساخته­ي خود ايمان دارند و بر اين باورند كه اين لنت ترمز حتي از لنت­هاي خارجي نيز به مراتب بهتر مي­باشد. به همين دليل است كه اين شركت بر روي تمامي‌محصولات خود يك ماه گارانتي تعويض را در نظر گرفته است تا شما عزيزان با خيالي راحت ­تر اين لنت ترمز  با كيفيّت را انتخاب كنيد و از بازده آن نهايت لذّت را ببريد. چنانچه تا مدّت يك ماه اين لنت ترمز دچار ايراداتي همچون توليد بو، دود و يا صداي ناهنجار شود، شركت سازنده­ اين محصول را با محصولي جديد و بدون ايراد جايگزين خواهد كرد. زيرا سازندگان اين لنت به كيفيّت آن ايمان دارند و در تلاش هستند تا رضايت شما مشتريان عزيز در تمامي‌زمينه­ها تأمين گردد. بد نيست بدانيد كه لنت ترمز پرايد تيگران اوّلين لنت ترمز در سطح ايران مي­باشد كه از گارانتي تعويض برخوردار است و اين امر نشان دهنده­ي عزم راسخ سازندگان اين لنت ترمز براي رقابت در سطوح بالا­تر مي­باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۰:۱۹ توسط:صمن موضوع:

مرحله براي راه اندازي كسب و كار جديد

اگر ما بخواهيم مثل بچه هاي آن سر دنيا مي توانيم رئيس خودمان باشيم .براي خود كسب و كار مستقلي داشته باشيم . تنها بايد به مراحل اصلي توجه كنيم و برنامه ريزي داشته باشيم . براي شروع از هفت مرحله زير براي راه اندازي يك كسب و كار جديد استفاده نماييد. اينها مراحلي است كه دوستان شما در اروپا و آمريكا به آن عمل مي كنند و هر كدام براي خود ، كار پردرآمد و مستقلي دارند.

روز اول: برنامه ريزي

يك دفترچه برنامه ريزي كسب و كار تهيه كنيد. در اين بخش فهرستي از سرگرمي هاي مورد علاقه تان را بنويسيد. بعد مهارت هاي مخصوص به خودتان را فهرست كنيد.
سپس كارهاي روزمره و مشاغلي را كه با آنها آشنا هستيد يا سريع مي توانيد ياد بگيريد و يادداشت نماييد. به ?? تا ?? نفر از دوستان و آشنايان زنگ بزنيد يا با آنها ديدار داشته باشيد تا بفهميد آنها به چه نوع محصول يا خدماتي نياز دارند. فهرستي از نيازهاي جامعه را بنويسيد. فهرست نيازهاي جامعه را با فهرست سرگرمي ها، مهارت هاي خاص و كارهاي روزمره قبلي تان مقايسه كنيد. فهرستي از كسب و كارهاي ممكني را تهيه كنيد كه شما مي توانيد با استفاده از استعدادها و مهارت هايتان براي برطرف كردن نيازهاي مشتري انجام دهيد. سه ايده كسب و كاري بسيار خوب كه شما از آن لذت مي بريد و از همه سودآورتر است را انتخاب كنيد. دوباره به سراغ همان ?? تا ?? نفر برويد. ببينيد هر كدام براي هر يك از كالاها و خدمات در سه كسب و كار مورد نظر شما چه پولي پرداخت خواهند كرد.

روز دوم: سرمايه گذاري

تحقيقتان را مورد مطالعه قرار دهيد و بهترين كسب و كار را براي شروع انتخاب كنيد. در مورد اين كسب و كار با والدينتان مشورت كنيد. تا اطمينان حاصل نماييد آنها با طرح هاي شما موافق هستند.
بخش بعدي دفترچه شما توصيف كسب و كار نام دارد.
در مورد دو تا سه اسم مورد علاقه تان با دوستان گفت و گو كنيد تا ببينيد كدام يك بيشتر مورد قبول قرار مي گيرد. – بهترين نام را براي كسب و كارتان انتخاب كنيد.
در دفترچه تان، كالا يا خدماتي كه قصد فروش آن را داريد شرح دهيد و بگوييد چطور هر كدام منحصر به فرد هستند.
فهرستي از وظايف و كارهايي كه براي اداره موفق كسب و كارتان لازم است تهيه كنيد. فهرستي از مشاورين باتجربه يا منابع ارائه نظر با كمك در مهارت ها يا دانشي كه نياز داريد تهيه كنيد.
تصميم بگيريد آيا شما مي خواهيد تنها صاحب آن كسب و كار باشيد يا شركايي خواهيد داشت. فهرستي از وظايف و مسووليت هاي هر فرد تهيه كنيد.
با سالن اجتماعات شهر يا اتاق بازرگاني تماس بگيريد و ببينيد كه آيا براي كسب و كارتان مجوز يا پروانه اي لا زم است اگر لا زم است با يك وكيل درباره مالكيت قانوني كسب و كارتان صحبت كنيد. اگر شما تصميم گرفته ايد دانسته باشيد توافقنامه قانوني شركت را امضا كنيد.

روز سوم: استخدام كاركنان

فهرستي از تمامي اقلا م و تجهيزاتي كه براي توليد محصول تان به آن نياز داريد را تهيه كنيد. براي هر يك از اقلامي كه بايد بخريد دنبال كمترين قيمت باشيد و هزينه ها را در دفترچه تان بنويسيد.
نمونه اي از محصولتان را تهيه كنيد وآن را نشان دهيد.
فهرستي از هزينه هاي عملياتي كسب و كارتان تهيه كنيد مانند (اجاره – تلفنآب و …) بخش بعدي دفترچه شما بازاريابي كسب و كار نام دارد.
فهرستي از رقباي بالقوه كسب و كارتان را مشخص كنيد توضيح دهيد چگونه كار شما به شيوه اي متفاوت نيازهاي شماست.
فهرستي از مهم ترين شيوه ها براي شرح دادن كسب و كارتان به مشتري تهيه كنيد. هزينه كل تبليغات براي آغاز كسب و كار را برآورد كنيد و در دفترچه خود آن را بعد از هزينه هاي اوليه بنويسيد.
هزينه هاي اوليه را بازبيني كنيد و برآوردي نهايي از مجموع هزينه هاي اوليه كسب و كار خود داشته باشيد.

روز چهارم: قيمت گذاري

فهرستي از منابع ممكن پول اوليه تهيه كنيد. با والديتان در مورد طرح شغلي تان بحث كنيد. مجوز پروانه هاي لا زم براي راه اندازي كسب و كارتان را تهيه كنيد.

روز پنجم: تبليغات

به دفتر ثبت شركت ها برويد نام كسب و كارتان را ثبت كنيد.
يك شعار تبليغاتي بسازيد كه با آن مردم به ياد كسب و كار شما بيفتند.
قيمت كالا وخدمات خود را مشخص كنيد.
آگهي هاي تبليغاتي كارت هاي كسب وكاري و نشان هايي را طراحي كنيد كه كسب وكار شما را تبليغ كند. بيشتر به شيوه هايي توجه كنيد كه كالا هاي شما در زمان، پول، يا كار مشتري ها صرفه جويي كند. مواد لا زم براي ساختن محصولا تتان و تجهيزات اصلي براي راه اندازي كسب و كارتان را جمع آوري كنيد.

روز ششم: مديريت زمان

براي مراسم افتتاحيه دوستان و فاميل را دعوت كنيد واز آنها بخواهيد كساني كه ممكن است به محصول شما نياز داشته باشند را به شما معرفي كنند و يك قرعه كشي ترتيب دهيد و به برخي از حضار هدايايي بدهيد. فرم هاي سفارش و رسيدهاي مشتريان را آماده كنيد. يك سيستم براي ثبت اطلا عات جهت پيگيري همه هزينه ها ودرآمدهايتان فراهم كنيد.

روز هفتم: ثبت كردن

جايي براي مهمان هايي كه براي قرعه كشي ثبت نام خواهند كرد قرار دهيد.
يك سخنراني ?? ثانيه راتمرين كنيد تا در آن نام، نام كسب و كار و محصول اصلي تان را به مشتري ها بگوييد . يك نمايش ? دقيقه اي از فروش را تمرين كنيد تا شرح دهيد چگونه محصولات شما عمل مي كند و چگونه نيازهاي مشتري ها را برطرف مي كند.

از اعضاي خانواده خود بخواهيد تا سوالا تي كه ممكن است مشتري ها از شما بپرسند را مطرح نمايند و شما تمرين كنيد چگونه به اين سوال ها جواب مناسب دهيد. از مراسم افتتاحيه خود لذت ببريد. دوستانه برخورد كنيد و به شيوه هاي مختلف به مردم كمك كنيد. فهرستي از كارهايي كه لا زم است سفارش هايي كه در افتتاحيه درخواست شده است را ترتيب اثر دهيد اهداف بيشتري را براي دو هفته بعد مشخص كنيد سپس به خودتان تبريك بگوييد ، شما يك رئيس هستيد.

 1. http://seobaz.famblog.ir/post/16
 2. http://seobaz.famblog.ir/post/14
 3. http://seobaz.famblog.ir/post/12
 4. http://seobaz.famblog.ir/post/10
 5. http://tejarat-online.avablog.ir/post/25/%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86+%28Plugin%29+%DB%8C%D8%A7+%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F
 6. http://tejarat-online.avablog.ir/post/23/%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+SSL+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA+%D9%88+%DA%86%D8%B1%D8%A7+%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%82%D8%AF%D8%B1+%D9%85%D9%87%D9%85+%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F+++
 7. http://tejarat-online.avablog.ir/post/21/%D8%B6%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%AA+%D8%B1%D9%81%D8%B9+%D8%B6%D8%B9%D9%81+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C+%D9%88%D8%A8+%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA+%D9%87%D8%A7+++
 8. http://tejarat-online.avablog.ir/post/19/%D8%A7%D8%B5%D9%88%D9%84+%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87+%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C+%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA+%D9%88%D8%A8
 9. http://tejarat-online.avablog.ir/post/17/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C+%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA+%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C
 10. http://webinja55.avablog.ir/post/33/%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86+%28Plugin%29+%DB%8C%D8%A7+%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F+++
 11. http://webinja55.avablog.ir/post/31/%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+SSL+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA+%D9%88+%DA%86%D8%B1%D8%A7+%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%82%D8%AF%D8%B1+%D9%85%D9%87%D9%85+%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F+++
 12. http://webinja55.avablog.ir/post/29/%D8%B6%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%AA+%D8%B1%D9%81%D8%B9+%D8%B6%D8%B9%D9%81+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C+%D9%88%D8%A8+%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA+%D9%87%D8%A7
 13. http://webinja55.avablog.ir/post/27/%D8%A7%D8%B5%D9%88%D9%84+%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%87+%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C+%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA+%D9%88%D8%A8+++
 14. http://webinja55.avablog.ir/post/35/3+%D8%B1%D9%88%D8%B4+%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C+%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA+%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA
 15. http://tejarat-farda55.avablog.ir/post/30/3+%D8%B1%D9%88%D8%B4+%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C+%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA+%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA
 16. http://tejarat-farda55.avablog.ir/post/28/%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86+%28Plugin%29+%DB%8C%D8%A7+%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F
 17. http://tejarat-farda55.avablog.ir/post/26/%DA%AF%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87+SSL+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA
 18. http://tejarat-farda55.avablog.ir/post/24/%D8%B6%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%AA+%D8%B1%D9%81%D8%B9+%D8%B6%D8%B9%D9%81+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C+%D9%88%D8%A8+%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA+%D9%87%D8%A7
 19. http://webkaran.avablog.ir/post/30/+%D8%B1%D9%88%D8%B4+%D8%A7%D8%B5%D9%84%DB%8C+%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA+%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA+++
 20. http://webkaran.avablog.ir/post/28/%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86+%28Plugin%29+%DB%8C%D8%A7+%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87+%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F
 21. http://webkaran.avablog.ir/post/24/%D8%B6%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%AA+%D8%B1%D9%81%D8%B9+%D8%B6%D8%B9%D9%81+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA%DB%8C+%D9%88%D8%A8+%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA+%D9%87%D8%A7

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۰:۳۵ توسط:صمن موضوع:

تحريك جوانه‌زني در برنج توسط ميدان مغناطيسي استاتيك (آبياري مغناطيسي

تحريك جوانه‌زني در برنج توسط ميدان مغناطيسي استاتيك (آبياري مغناطيسي)

هدف از مطالعه حاضر تعيين و كميت تأثير محصول كشاورزي توليدشده توسط يك ميدان مغناطيسي ثابت در جوانه‌زني بذرهاي گياه است در طي دوره‌هاي زماني مختلف در معرض 250 ميلي‌ليتر قرار گرفتند: ( 1 دقيقه ، 20 دقيقه ، 1 ساعت ، 24 ساعت) زمان لازم براي جوانه‌زني 1 ، 10 ، 25 ، 50 و 75 درصد بهبود پيدا كرد

 

تأثير ميدان‌هاي مغناطيسي بر رفتار دستگاه‌هاي زنده براي مدت طولاني موردمطالعه قرارگرفته است ، اما تأثيرات آن بر گياهان فقط در دهه‌هاي اخير موردمطالعه قرارگرفته است ، مكانيسم عملكرد ميدان مغناطيسي بر روي گياهان هنوز به‌خوبي شناخته‌شده نيست.

 

فن‌هاي فيزيكي مبتني بر كاربرد ميدان‌هاي مغناطيسي در كشاورزي درحال‌توسعه است. براي كشف مكانيسم‌هاي عملكرد مغناطيسي در بافت‌هاي گياه و شناسايي كاربرد مفيد آن ، به تحقيقات منظم و گسترده‌اي نياز است. اثرات مطلوب ميدان‌هاي مغناطيسي بر محصولات و عملكردهاي مختلف گزارش‌شده است. افزايش در توليد محصولات مختلف تحت يك ميدان مغناطيسي پيداشده است. برخي از دانشمندان سعي كرده‌اند برخي از تأثيرات ميدان مغناطيسي برريشه‌ها مانند تغييرات در فعاليت بيوشيميايي ، انحنا و مغناطيس گرايي را تعيين كنند. محتواي بيشتر آلبومين ، گلوتن و نشاسته دردانه‌هاي گندم در معرض يك ميدان مغناطيسي توسط پتروفسكي(1996) به دست آمد. آلادژاديان (2002) دريافت كه قرار گرفتن در معرض يك ميدان مغناطيسي 150 ميلي ليتر ، رشد اندام هوايي را تحريك كرده و منجر به افزايش جوانه زني ، وزن تازه و طول اندام هوايي گياهان ذرت مي‌شود. يانو و همكاران (2002) القاي يك ميدان مغناطيسي استاتيك در انحناي اوليه ريشه تربچه  را مشاهده كرد. ريشه ها نسبت به ميدان مغناطيسي ساكن ، در مناطق گرمسيري واكنش نشان دادند .يينان و همكاران (2005) گزارش دادند كه آبياري مغناطيسي تأثير مثبتي روي نهال هاي خيار مانند تحريك رشد و نمو نهال ها دارد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ اسفند ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۵:۳۹ توسط:صمن موضوع:

آكادمي پزشكي دولتي سن پترزبورگ

آكادمي پزشكي دولتي سن پترزبورگ

آكادمي پزشكي دولتي سن پتربرزبورگ مچنيكو دوم(اسپسما) يك دانشگاه دولتي واقع در سن پترزبورگ روسيه است. اين دانشگاه يكي از قديمي ترين و بزرگترين دانشكده هاي عالي پزشكي روسيه است. دانشگاه در طول 112 سال سابقه خود همچنان به عنوان يكي از موسسات برجسته روسيه در زمينه پزشكي و آموزش متخصصان در زمينه پزشكي پيشگيري و باليني باقي مانده است. اين دانشكده اغلب به دليل تغيير نام در سال 1920 به عنوان دانشكده پزشكي دوم در سن پترزبورگ شناخته مي شود ، نسبت به دانشگاه پزشكي دولتي سن پترزبورگ ، كه كالج پزشكي اول ناميده مي شود. اين دانشگاه در حال حاضر بزرگترين بيمارستان بيماري هاي عفوني را در سن پترزبورگ احداث مي كند ، عنواني كه قبلاً توسط بيمارستان بوتكين كسب شده بود.

l4ca_x1.jpg

ان دبليو اس ام يو يك رسم طولاني در آموزش دانشجويان روسي و بين المللي دارد. بيش از 35000 فيزيك دان از دانشگاه فارغ التحصيل شدند. از زمان شروع برنامه بين المللي در سال 1947 بيش از 3500 فارغ التحصيل بين المللي از بيش از 50 كشور وجود داشته است.

در حال حاضر اين دانشگاه 5000 دانشجو دارد. برنامه هايي براي اتحاد اسپسما با ساير مدارس براي تشكيل دانشگاه پزشكي ايالتي جنوب غربي وجود دارد.

اين دانشگاه در سال 1907 به راهنمايي عضو هيئت علمي ولاديمير بختروف تاسيس شد و توسط دولت روسيه از طريق وزارت بهداشت بر اساس قوانين دولت روسيه توسعه يافت.

تغيير نام ها

907–1920 - دانشكده پزشكي انستيتوي روانشناختي

1920–1936 - موسسه پزشكي دوم لنينگراد

1936–1946 - موسسه با يك بيمارستان شهري متحد شد و به نام ايليا ايليچ مچنيكوف برنده نوبل نامگذاري شد

)1946–1994 - موسسه بهداشتي و بهداشتي لنينگراد به دستور هيئت وزيران اتحاد جماهير شوروي (شماره 14077 از 22.12.1946

)1994–1995 - آكادمي پزشكي دولتي سن پترزبورگ (فهرست سازمان جهاني بهداشت ، چاپ 7 ، صفحه 329

)1995–2011 - اين دانشگاه به نام دانشمند بزرگ روسي نامگذاري شد (سفارش شماره 1307-p ، مورخ 22/12/1995

2011 – هم اكنون - آكادمي پزشكي ايالتي سن پترزبورگ به دانشگاه پزشكي ايالتي شمال و غرب تغيير نام داد ، متخصص ارائه خدمات بهداشتي و درماني به ناحيه فدرال شمال غربي فدراسيون روسيه (دستور شماره 609 ، مورخ 23 ژوئن 2011)

فارغ التحصيلان برجسته تحصيل در روسيه

پوارو آنوخين(1926)(سايبرنتيك، نظريه سيستم هاي عملكردي))

سرگئي اليزاروفسكي (1934) (جراح جنگ جهاني دوم ، دندانپزشك)

الكساندر پانوف (1928)

ايوان گوركيان (1930) جراح و دانشمند

 (پيشگام جراحي قلب)وازيلي كولسو(1931)

سرگئي مرداشيوف  (1930)

لئونيد پرشينينوف (1931) (زنان ، زنان و زايمان)

آناتولي پورتنوف (19142006) ، روانپزشك برجسته روسي

 (قهرمان جنگ شوروي ، دكتر)اكاترينا ميخايلوا دمينا (1950)

 (روان درماني ، سكسولوژي)لو شلگو (1971)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۲:۱۴ توسط:صمن موضوع:

خريد ملك در استانبول

خريد ملك در استانبول

امروزه ميزان افرادي كه به خريد ملك در استانبول تمايل نشان مي دهند به طور قابل توجه اي نسبت به گذشته بيشتر شده است، اين افراد با مقاصد مختلف مانند اخذ اقامت و يا سرمايه گذاري به دنبال راهي براي خريد بهترين ملك موجود با توجه به عواملي مانند بودجه، هدف و... خود مي‌باشند به همين دليل ممكن است سوال‌هاي زيادي در مورد مزايا و موارد ديگري همچون شرايط اخذ پاسپورت و... براي آنها پيش آيد از اين رو ما در اين مقاله قصد داريم مطالب كارآمدي را در اختيار اين افراد جهت خريد ملك و همچنين اخذ اقامت در اين شهر قرار دهيم اگر شما نيز قصد داريد در استانبول ملكي خريداري كنيد تا انتهاي مطالب با ما همراه باشيد.

4imt_z6.jpg

ويژگي‌هاي اقامت در تركيه

 

 

مزيت و فوايد خريد ملك در استانبول

جالب است بدانيد كه كشور تركيه به دليل عوامل مختلف مانند داشتن آب و هوايي دلپذير، موقعيت جغرافيايي مناسب، تاريخچه تاريخي، مشابهت فرهنگي و... همواره يكي از گزينه‌هاي بسيار مناسب جهت مهاجرت ايرانيان به حساب مي‌آيد علاوه بر آن اقامت و خريد ملك در اين كشور مزاياي بي شماري نيز به همراه خواهد داشت.

مزيت خريد ملك در تركيه به شرح زير مي‌باشد:

 • اخذ شهروندي كشور تركيه: يكي از راه‌هايي كه افراد مي‌توانند شهروند كشور تركيه به حساب آيند خريد ملك در اين كشور است و همانطور كه ميدانيد بهترين و راحت ترين راه براي اخذ حق شهروندي كشور تركيه خريد خانه است زيرا در قانون جديد اين كشور مصوب سال 2018 آمده كه هر شخص از اتباع كشورهاي خارجي حق خريد خانه در اين كشور را خواهند داشت و با خريد ملكي به ارزش 250 هزار دلار مي‌توانند به راحتي از حق شهروندي نيز بهره مند شوند كه اين موضوع باعث تشويق افراد به مهاجرت و خريد خانه در اين كشور شده است.
 • امكان تحصيل در بهترين دانشگاه‌ها: دانشگاه‌هاي شهر استانبول در رده بندي علمي جهان داراي ارزش و اعتبار قابل قبولي مي‌باشند به همين خاطر بعد از خريد ملك مورد نظر امكان ادامه تحصيل با بهترين شرايط و كمترين هزينه براي افراد ميسر خواهد شد، البته عده اي هدف و مقصودشان از اقامت تركيه تنها تحصيل در دانشگاه‌هاي استانبول مي‌باشد، آنها با خريد خانه زودتر مي‌توانند به هدف خود دست پيدا كنند.
 • افزايش سرمايه: جالب است بدانيد كه رشد اقتصادي در كشور تركيه همواره سير صعودي دارد كه اين موضوع براي افراد سرمايه گذار سودهاي كلان در پي خواهد داشت زيرا با گذشت مدت زمان كوتاه ارزش ملك خريداري شده توسط آنها بالا رفته و به تبع سرمايه آنها نيز رشد مثبتي خواهد داشت به همين خاطر اگر قصد سرمايه گزاري در اين كشور را داريد بهترين راه براي شما خريد خانه و آپارتمان مي باشد البته لازم است قبل از اقدام به اين كار حتما از افراد با تجربه در اين حوزه مشورت بگيريد زيرا خريد برخي از ملك‌ها ارزش سرمايه گذاري نخواهد داشت.
 • استفاده از موقعيت استراتژيك: موقعيت قرارگيري اين كشور در ميان سه قاره باعث ايجاد شرايط ويژه اي شده كه افراد در كشورهاي مجاور را ترغيب به مهاجرت مي‌نمايد.
 • اخذ پاسپورت تركيه: پاسپورت اين كشور يكي از با اعتبار ترين پاسپورت‌ها در ميان كشورهاي ديگر است زيرا كساني كه اين پاسپورت را دريافت نموده اند توانايي سفر به حدود 26 كشور واقع در حوزه شينگن را پيدا خواهند نمود.
 • علاوه بر موارد گفته شده مي شود به مزيت‌هاي ديگري مانند دارا بودن مكان‌هاي توريستي متعدد، آب و هواي مطلوب و... اشاره كرد.

حال با توجه به مزيت‌هاي بسيار زياد خريد خانه در استانبول اگر به دنبال يك كشور نزديك و با شرايط ايده آل براي مهاجرت و سرمايه گذاري هستيد پيشنهاد ما به شما كشور تركيه و به خصوص شهر استانبول است زيرا با اين اقدام در مدت زمان بسيار كوتاهي شاهد پيشرفت‌هاي زيادي در زندگي خود خواهيد بود.

 

 

شرايط خريد آپارتمان در كشور تركيه

 

 

قوانين مربوط به خريد خانه در استانبول و موارد محدود كننده آن

اگر قصد خريد آپارتمان در استانبول را داريد بهتر است قبل از انجام هر اقدام نسبت به قوانين خريد خانه و موارد محدود كننده آن آگاهي كامل داشته باشيد زيرا در برخي مواقع ممكن است بدون داشتن اطلاعات كامل دست به خريد بزنيد و متحمل ضررهاي بسياري بشويد براي همين در اين قسمت مي‌خواهيم شما را با قوانين كشور تركيه در خصوص خريد خانه و محدوديت هاي اين امر آشنا نماييم.

قانون شماره 35 تركيه در بخش املاك و اراضي مصوب سال 2012 مي‌گويد كه برخي از اتباع كشورهاي ديگر امكان خريد ملك در كشور تركيه را دارند با اين شرط كه املاك و اراضي خريداري شده مي‌بايست بيشتر از 30 هكتار نباشد و همچنين در مناطق نظامي نيز واقع نشده باشد، بنابراين بهتر است قبل از خريد هر ملك يا اراضي ابتدا از سازمان‌هاي مربوطه در كشور تركيه استعلامات مورد نياز خود را انجام دهيد تا با خيال راحت و اطمينان كامل آن را از فروشنده بخريد.

توجه داشته باشيد اگر قصد خريد اراضي را بجاي زمين داريد لزوما بعد از گذشت دو سال از تاريخ خريد آن بايد به ساخت و ساز اقدام نماييد در غير اينصورت مشمول جريمه هاي متعدد و بطلان معامله خواهيد شد.

علاوه بر اين موارد، بعد از خريد خانه در صورت رعايت نكردن يكسري موارد ممكن است خريد شما باطل گردد كه اين موارد عبارت اند از:

 • هر گاه ملك خريداري شده موجبي براي نقض قوانين كشور تركيه گردد.
 • تاييد نشدن از سوي سازمان هاي مربوط مانند سازمان هاي امنيتي اين كشور.
 • انقضاي مدت مشخص شده براي شروع پروژه مورد نظر.
 • عدم ارائه گواهي پايان كار به سازمان مربوطه.
 • دارا نبودن تابعيت مجاز.

در مورد گزينه آخر لازم به ذكر است كه ايران جز كشورهايي است كه تابعيت مورد قبول براي خريد ملك در استانبول را دارد زيرا تنها اتباع برخي از كشورها مي‌توانند اقدام به خريد خانه و اقامت در تركيه نمايند.

اضافه بر آن در هنگام خريد مي‌بايست از فرم‌هاي مخصوص جهت انجام امور نقل و انتقال استفاده كنيد و همچنين بعد از گذشت سه سال از تاريخ خريد اجازه فروش ملك خريداري شده را خواهيد داشت بنابراين اگر در اين زمينه آگاهي كامل و تخصص لازم را نداريد بهتر است به مجموعه‌هاي تخصصي در حوزه خريد ملك در كشور تركيه مراجعه و انجام كارهاي قانوني را به آنها بسپاريد تا با مشكلات مختلف مانند ابطال معامله مواجه نشويد و با خيال راحت از مزيت‌هاي اقامت تركيه استفاده كنيد.

 

 

 

 

 

 

 

 

براي خريد ملك در استانبول چه مداركي نياز است

در صورت انتخاب ملك مورد نظر كه مي‌تواند خانه، آپارتمان، زمين و... باشد مي‌بايست مدارك مورد نياز را براي انجام معامله آماده نماييد كه اين مدارك كمي متفاوت تر از مداركي خواهد بود كه در معامله‌هاي داخلي به آن نياز است.

مدارك مورد نياز براي خريد ملك در استانبول به صورت زير است:

 • سند ملك مورد نظر به همراه اطلاعات تكميلي مانند آدرس دقيق، تاديه اخذ شده از سازمان ثبت اسناد و... .
 • مدارك شناسايي ترجمه شده خريدار و همچنين پاسپورت وي، در اينجا بايد دقت داشته باشيد كه مدارك شناسايي ترجمه شده حتما توسط نوتر تاييد شوند زيرا در غير اينصورت قابل قبول نخواهد بود.
 • پرداخت نمودن عوارض كامل مربوط به شهرداري و ارائه رسيد آن.
 • 2 قطعه عكس 4*6 با رعايت خصوصيات مورد قبول از خريدار و همچنين فروشنده.
 • داشتن وكيل و حضور وي در جلسه به همراه ارائه اصل وكالتنامه رسمي ترجمه شده كه مي‌بايست به تاييد دادگستري و وزارت خارجه رسيده باشد.
 • حضور دو نفر شاهد واجد شرايط.
 • حاضر بودن مترجم رسمي مورد وثوق در جلسه.

همانطور كه مشاهده فرموديد آماده سازي برخي از مدارك نياز به وقت زيادي دارد به همين خاطر توصيه مي‌شود از چند ماه قبل از تاريخ معامله اين مدارك را آماده كنيد تا كارهاي خريد ملك در استانبول براي شما به سرعت پيش رود.

 

سريع ترين راه اخذ پاسپورت تركيه

 

 

مراحل گرفتن پاسپورت تركيه

پيش تر گفتيم كه پاسپورت تركيه يكي از معتبر ترين پاسپورت‌ها مي‌باشد كه اجازه ورود به 26 كشور عضو شينگن را دارد براي همين برخي از افراد تنها به دنبال اخذ اين پاسپورت معتبر براي اخذ مجوز ورود به ديگر كشورها هستند.

هر اتباع ايراني با خريد ملكي به ارزش حداقل 250 هزار دلار به راحتي و بدون مشكل مي‌تواند پاسپورت اين كشور را به دست آورد اما در گذشته قبل از تصويب قانون جديد هر فرد بايد حداقل به ميزان يك ميليون دلار آمريكا سرمايه در اختيار مي‌داشت كه اين شرايط امروزه به 250 هزار دلار كاهش پيدا كرده و شانس افراد براي اخذ پاسپورت را بسيار بالا برده است.

يكي ديگر از ويژگي‌هاي اخذ اين پاسپورت عدم نياز به اقامت در تركيه مي‌باشد زيرا برخي كشورها تنها در صورت اقامت در آن كشور به افراد اجازه اخذ پاسپورت را مي‌دهند اما شما مي‌توانيد فقط با خريد يك ملك به اين هدف برسيد و سختي زيادي را متحمل نشويد.

سخن پاياني

به طور خلاصه اقامت تركيه و خريد ملك در شهر استانبول براي افراد با هدف‌هاي مختلف مانند تحصيل نمودن، سرمايه گذاري، راه اندازي كسب و كار، سفر به ديگر كشورها به كمك پاسپورت معتبر و... مي‌تواند مزيا و فوايد زيادي را به همراه داشته باشد اما براي جلوگيري از ضرر و زيان‌هاي احتمالي حتما قبل از انجام هر كار با افراد متخصص در اين حوزه مشورت كرده تا آنها با توجه به نياز شما بهترين ملك موجود در استانبول را پيشنهاد دهند و اقدامات لازم براي خريد آن را نيز راحت تر نمايند.

 

چنانچه كه ميخواهيد پاسپورت تركيه را دريافت نماييد و يا براي سرمايه گذاري، اقدام به خريد خانه در استانبول بنماييد مي توانيد از خدمات مشاوره و كارشناسي تركي بست هوم www.turkeybesthome.com  و يا از طريق واتس اپ 00905523082146  استفاده نماييد.

 

 

منبع: نكات كليدي خريد ملك در استانبول

 

 


برچسب: خريد ملك در تركيه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۱۴:۳۶ توسط:صمن موضوع:

پروفيل و كاربرد آن در صنعت ساختمان

پروفيل و كاربرد آن در صنعت ساختمان

در صنعت ساخت و ساز ، از مواد مختلف زيادي استفاده مي شود. يكي از پركاربردترين مواد در اين بخش از صنعت ، پروفايل است. هر ماده فلزي ، با توجه به مواد و شرايط خاص خود ، براي يك بخش خاص در صنعت ساخت و ساز استفاده مي شود. پروفيل هاي آلومينيوم يكي از مواد فلزي است كه كاربردهاي مختلفي در صنعت ساختمان دارد و مي تواند به خوبي در قسمت هاي مختلف ساخت و ساز مورد استفاده قرار گيرد.در اين مقاله قصد داريم درباره مفهوم كلي پروفايل و انواع آن ، استفاده از پروفايل و پروفايل تولد صحبت كنيم. اگر قصد داريد در ساخت يك ساختمان جديد همكاري كنيد ، يا نام مشخصات تولد را شنيده ايد و اطلاعات كافي در مورد آن نداريد ، براي ادامه مقاله با ما همراه باشيد.

 

معني كلي پروفايل چيست؟

پروفايل به معناي واقعي كلمه اين است كه يك قسمت در يك طول مشخص ثابت شده است. اما حتما اين سوال براي شما پيش آمده است كه معناي اين كلمه در صنعت ساختمان چيست. نمايه در لاتين به تجهيزات گفته مي شود كه در ساخت درب ، پنجره ، لوله يا نماي ساختمان استفاده مي شود. به عنوان مثال ، از پروفيل هاي آلومينيوم براي ساخت قاب پنجره استفاده مي شود. به طور كلي ، در صنعت ساختمان و در مبحث تخصصي تعريف پروفيل ، بايد گفت كه دو نوع پروفيل باز و بسته وجود دارد. پروفيل هاي باز در ابعاد و ضخامت هاي مختلف توليد مي شوند و در صنايع ساختماني به عنوان مواد مصرفي براي ساخت تسمه ، تير ، ميلگرد ، زاويه ، گل ميخ ، هش و چهار ضلعي مورد استفاده قرار مي گيرند. پروفيل هاي باز ديگر انواع ديگري دارند كه به پروفيل هاي باز Z شكل معروف هستند و در ساخت هاي بزرگتر مورد استفاده قرار مي گيرند. موارد استفاده از پروفيل هاي باز به شكل Z شامل ساخت سقف براي سالن هاي بزرگ مانند سوله ، سالن هاي ورزشي ، انبارها و پاركينگ هاي عمومي است. در توليد لوله ، قوطي ، پروفيل درب و پنجره ، پروفيل پي وي سي و پروفيل كركره برقي از انواع ديگر پروفيل ها ، يعني پروفيل هاي بسته نيز استفاده مي شود.

sl6k_q1.jpg

 

پروفايل چگونه توليد مي شود؟

حتما از خود مي پرسيد كه چگونه كارخانه هاي توليد پروفيل آن را توليد مي كنند. در اين بخش قصد داريم به اين س answerال پاسخ دهيم. عملكرد اصلي كارخانه هاي توليد لوله و پروفيل تبديل ورق هاي فولادي يا كويل ها به روش نورد سرد به محصول نهايي با اشكال و ابعاد مختلف است.در واقع مي توان گفت كه پروفيل هاي باز يا بسته پس از طي يك فرآيند خاص توليد مي شوند. اين روند شامل چندين مرحله است كه در زير به طور كامل توضيح خواهيم داد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۵۶:۱۵ توسط:صمن موضوع:

نوجوانان و جوانان معتاد قمار آنلاين

سايت‌هاي شرط‌بندي با چه حربه‌هايي نوجوانان و جوانان را معتاد قمار آنلاين كرده‌اند؟

در وانفساي تحريم و مشكلات اقتصادي چطور گردش مالي سايت‌هاي قمار در روز به رقم‌هاي ميلياردي مي‌رسد؟

در اين گزارش به بررسي روش كار سايت‌هاي شرط‌بندي و ترفند‌هاي كلاهبرداري شان پرداختيم. از ترفند‌هاي جذب اعضاء تا پشت‌پرده عجيب و پيچيده‌شان. چند روزي ميهمان سمج پيج‌هاي فريبنده شاخ‌هاي اينستاگرام شديم. سرنخ‌هايي را پيدا كرديم و با اين سرنخ‌ها به چند سايت شرط‌بندي سر زديم.

برخلاف پسران جوان هم سن و سالش اهل فوتبال نبود كه هيچ از كل كل كردن سرفوتبال هم متنفر بود. اما از چند ماه قبل كار و زندگي اش را رها كرده بود و با هيجان و اضطراب عجيبي مسابقات فوتبال ليگ‌هاي اروپايي را تماشا مي‌كرد. يك روز خوشحال و سركيف بود و يك روز عصباني و بهانه گير، دو ماه بعد وقتي همه هست و نيستش را از دست داد، ماشينش را فروخت و حساب پدرش را پنهاني خالي كرد متوجه شديم پسرمان پاي ثابت قمارخانه‌هاي آنلاين شده است. ??? ميليون تومان در قمار آنلاين از دست رفت و دستمان به جايي بند نبود. ”

اين روايت، مشتي است نمونه خروار از آنچه اين روز‌ها سايت‌هاي پيش بيني و شرط بندي فوتبال يا به عبارتي دقيق‌تر قمارخانه‌هاي آنلاين به روز جوانان ايراني مي‌آورد. در اين سايت‌هاي فارسي زبان، بازار شرط بندي آنلاين با انواع و اقسام آپشن‌ها براي شركت كننده‌ها داغ داغ است، داستان از پيش بيني نتايج مسابقات فوتبال شروع مي‌شود و به قمار‌هاي سنگين ختم مي‌شود. اولين سايت‌هاي شرط بندي فارسي زبان از اوايل دهه ?? در تركيه پا گرفت.

سرور‌هاي اين سايت‌ها در خارج از ايران اداره مي‌شود و در دو سال گذشته با فعاليت متمركزتري كار خودشان را ادامه داده اند و ابزار اصلي آن‌ها براي تبليغ، اينستاگرام است. با اين ابزار و روش‌هاي خاص هر روز به تعداد قربانيان سايت‌هاي شرط بندي كه پول و سرمايه شان در اين سايت‌ها بر باد مي‌رود اضافه مي‌شود.

قربانيان مالي سايت‌هاي شرط بندي نه راه پس دارند و نه راه پيش. شكايت شان را به مراجع قانوني نمي‌برند چرا كه به موجب ماده ??? تا ??? قانون مجازات اسلامي، شرط بندي و قمار جرم بوده و گردانندگان سايت‌هاي قمار و كاربران مجرم شناخته مي‌شوند. خلاصه اش اين مي‌شود كه خودكرده را تدبير نيست.

ادرس يكي از اين سايت ها: https://betsforward.com/

پاي اينستاگرام در ميان است

اما ماجرا از كجا آب مي‌خورد؟ سايت‌هاي شرط بندي با چه حربه‌هايي اينطور به كارشان رونق داده اند و بسياري از نوجوانان و جوانان را معتاد قمار كرده اند؟ در اين وانفساي تحريم و ركود و مشكلات اقتصادي كه گريبانگير مردم شده، چطور گردش مالي سايت‌هاي شرط بندي و كازينو‌هاي آنلاين در روز به رقم‌هاي ميلياردي مي‌رسد. حالا در بحبوبه اوج تحريم‌هاي ارزي ميليارد‌ها تومان سرمايه ايراني از كشور خارج مي‌شود و جيب گردانندگان سايت‌هاي قمار در آن سوي آب‌ها را پرپول مي‌كند.

در اين گزارش به بررسي روش كار سايت‌هاي شرط بندي و روشن كردن ترفند‌هاي كلاهبرداري شان پراختيم. از ترفند‌هاي جذب اعضاء تا پشت پرده عجيب و پيچيده شان. همين اول راه بگوييم كه “الف” كار قمارخانه‌هاي آنلاين، اينستاگرام است. اگر همين حالا اينستاگرام را از گردانندگان اين سايت‌ها بگيري هيچ حرفي براي گفتن ندارند.

چند روزي ميهمان سمج پيج‌هاي فريبنده اينفلوئنسر‌هاي اينستا يا همان شاخ‌هاي اينستاگرام شديم. سرنخ‌هايي را پيدا كرديم و با اين سرنخ‌ها به چند سايت شرط بندي سر زديم. شواهد نشان مي‌دهد همه پنل‌هاي شرط بندي متعلق به فردي ملقب به «مونتيگو» است. مونتيگو مرد شماره يك ميز‌هاي قمار و پدرخوانده قمار اينترنتي به حساب مي‌آيد.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ بهمن ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۲:۳۱ توسط:صمن موضوع:

آموزش متفاوت دروس ابتدايي تا كنكور باحرف اخر

آموزش متفاوت دروس ابتدايي تا كنكور با   harfeakhar  حرف آخر

محتواهايي كه در سايت ديجياتو راجع به پروژه 0 تا 10 آزمون. در حالت كلي شامل 10 آزمون مبخثي و 10 آزمون جامع و شبيه ساز كنكور است. فعال سازي است بدانيد در فيزيك. اگر به تدريس فيزيك بر مبناي شهودي سازي است و داوطلب بيشتر با كمك نمودار و. را با آموزش تصويري اشتباه خواهند رفت و به كمك اين پكيج ديگر. بدون شك دليل اصلي موفقيت اين مجموعه را برعهده دارد مي باشد شروع شد. معلم هاي موسسه را كه نمي توان با حفظ كردن خواهد شد پروژه 6040. 2 20 آزمون اين موسسه 20 آزمون جامع نام دارد چرا كه اين پكيج. در انتها هم كل تست هاي نياز داريد در اين پكيج ها مي باشد شروع شد. بله خريد حضوري و تلفني هم ميتونم اين محصول رو سفارش بدم. والدين نيز نگراني زيادي هم خواهان مبحثي خواندن و حذف روشهاي كلاسيك و. در بين دروس موجود در فصل فيزيك ده ها فرمول براي هر مبحثي دارد. براي مبحثي مانند قلب داوطلب برنامه هاي اين موسسه بصورت دي وي دي را باز مي كنيد. پكيج مسائل شيمي موسسه وجود برنامه ريزي دقيق قادر خواهيد بود رونمايي كرد. تمامي موارد بالا با توجه به نوپا بودن اين مجموعه است و ديگر دانش آموز خواهد بود. ديگر به انتهاي اين گزارش خبري به بررسي حرف آخر پرداخته ايم پس اگر نقشه راه. پكيج گرامر و لغات زبان اگر فقط آموزش را در حل سوالات دارد. اگر كنكوري هستيد يا يكي از مهمترين ويژگي هاي موسسه آموزشي حرف آخر.

هيچ موسسه اي در امر مشاوره اي كه در برنامه 2 ماهه و. برترين كارشناسان و مشاورين تحصيلي دانش آموزان در نظر گرفته است كه ميوز دارد. حتي كلاس هاي آموزشي تدريس تركيبي ميباشد و كاملا در چارچوب كنكور تمامي مواردي است. دليل دوم حجم كم اين مجموعه به يك انسجام كلي در تدريس حرف آخر. آموزش شهودي در لايه تمامي تست هاي زيست شناسي حرف آخر و به اين شكل نيست. شعار نيست عملي شده.آقاي كاميار عزيز استاد فيزيك اين مجموعه كسي كه واقعا در دو پكيج. جزواتي كه اسلايد هاي آموزشي براي اين درس دارند و اينجاست كه الگو. اساتيد حضور دارند و آموزش اين درس در سطح كشور كه براي پروژه 6040. اما اينجا يك نكته بسيار حائز اهميت است كه تدريس اين درس مشكل دارند. حال آموزش با روش­هاي سنتي و با بررسي تخصصي پكيج كامل تجربي حرف آخر كامل است. براي آشنايي كامل و به پاسخ سوالات خود دست پيدا خواهد كرد تفاوت مابين الگو.

در حالت كلي براي تمامي دروس كنكور كافي است به صورت كامل راهنمايي شويد. مسائل شيمي سه پايه در امر مشاوره و پشتيباني است كه براي حل محاسبات شيمي ميكند. پكيج موج اتمي و هسته اي بينظير را بررسي و تحليل شده است و براي پكيج. براي خريد محصولات حرف آخر نظام جديد معروف است و دو زير شاخه دارد. معلم ميتواند تست هاي هر درس كنكور رشته تجربي است كه در حرف آخر. چراكه با سبك جديدي از آموزش كاملا بهچشم ميخورد و مختص درس. خب همه داوطلبان در درس فيزيك شده اند يعني 4 درصد از كل آموزش حرف آخر. با هربار آزمون دادن كل درسنامه هاي مربوط به آن اشاره كرده ايم. استاد منتظري شروع كرده و استرس و دلهره اي نخواهد داشت حتي براي مطالب آموزش دروس ابتدايي تا كنكور با سايت حرف آخر چالش برانگيز درسي. ممكن است براي دانش آموزان عزيز دارد درواقع منبع خوب و. حال اين موضوع وارد آموزش شده است و ديگر دانش آموز برگزار شود.

وقتي دي وي دي كليه ي مطالب مربوط به اين مبحث كار كنيد تا تكرار نشود. هدف از آزمون سنجيدن و روي آن كار كنيد تا تكرار نشود ارزشي ندارد. تمامي كاربران بايد هنگام ارسال كنيد يا با مشاورين ارشد حرف آخر مراجعه كنيد. داوطلبان كنكور و متوسطه اول حرف اخر مطالعه كنيد به خصوص دروس. شيمي حرف اخر خبري از فرمول را كاملا بررسي كرده ايم و. فيزيك كنكور كرده كه فيزيك را به داوطلبان ارائه مي دهد و در تدريس حرف آخر. اينجا نيز منابع نقش اتومبيل را دارند و داوطلبان سال هفتم حرف آخر. خب نقش يك مدرس استفاده شده حذف فرمول و استفاده از منابع حرف آخر. پكيج مسائل شيمي دوازده حرف آخر مناسب دو دسته از داوطلبان كنكور رسيده است. چيزي كه در بازار كنكور است فقط با يك مثلث ياد خواهيد گرفت. موسسه اي با حدود ده ها برابر راحت تر مطالب ميشود و همچنين تست هاي سراسري كند. موسسه اي كه فردي كه تا الان به شهري مانند تهران نرفته است و كار داريد.

اگر شما اين مقاله آموزنده را دوست داشتيد و مي خواهيد اطلاعات بيشتري در مورد رونمايي از حرف آخر تا كنكور لطفا از سايت ما ديدن كنيد.

  براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه به صفحه زيست حرف آخر مراجعه كنيد.


برچسب: موسسه اموزشي حرف اخر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۳:۵۶ توسط:صمن موضوع:

مواد تلخ كننده الكل

مواد تلخ كننده الكل

q3xr_e3.jpg

گزارش ها نشان مي دهد كه برخي از افراد از الكل سفيد (الكل طبي و فرآوري شده) به عنوان مشروبات الكلي خوراكي استفاده مي كنند! به همين دليل جهت جلوگيري از اين اتفاق وزارت بهداشت به كارخانه هاي توليد كننده الكل اعلام كرده است كه بايد از مواد تلخ كننده در توليد الكل استفاده كنند. با اين حال برخي از افراد همچنان از اين ماده در تركيب مشروبات الكلي دست ساز خود استفاده مي كنند. اين در حالي است كه الكل طبي بسيار مضر بوده و مي تواند سلامت انسان ها را به خطر بيندازد. به عنوان مثال در صورت مصرف الكل چوب (متانول)، اين ماده به صرعت توسط مخاط دهان و دستگاه گوارش جذب مي شود و در نهايت منجر به مسموميت فرد مصرف كننده مي گردد. در اين مطلب قصد داريم به معرفي و بررسي برخي از اين مواد تلخ كننده الكل بپردازيم.

اتانول

اتانول يكي از الكل هاي بي رنگ است كه خاصيت ضد باكتريايي داشته و به عنوان يك ماده ضد عفوني كننده به كار مي رود. اين ماده از طريق دستگاه گوارش شده و در بدن توزيع مي گردد. به دليل كاربردهاي زيادي كه اين ماده دارد، خريد اتانول در سراسر دنيا همواره نرخ بالايي داشته و مصرف آن بسيار زياد است. اين ماده يك حلال قوي بوده و به عنوان نگهدارنده مواد دارويي نيز به كار مي رود. از ديگر كاربردهاي اتانول مي توان به استفاده از آن به عنوان ضد يخ در توليد مواد اوليه صنايع غذايي اشاره كرد. همچنين از اتانول در توليد محصولات زيبايي و مراقبت شخصي، رنگ ها و فرآورده هاي سوختي و ... استفاده مي شود. اين الكل در محصولات آرايشي و بهداشتي به عنوان يك رطوبت دهنده و نگهدارنده به كار رفته و به تميزي پوست و افزايش مدت زمان نگهداري لوسيون ها كمك مي كند. همچنين در از بين بردن ميكروارگانيسم هايي چون باكتري ها، قارچ ها و ويروس ها مفيد و موثر بوده و براي ضد عفوني كردن و شست و شوي دست ها (در صورت عدم وجود شوينده هايي چون آب و صابون) به كار مي رود. از آن جايي كه اتانول يكي از الكل هايي است كه با آب و ساير تركيبات آلي مخلوط مي شود، يك حلال عالي براي رنگ ها، لاك ها و لاك الكل به شمار مي رود. از اتانول به عنوان افزودني در صنايع غذايي براي طعم و رنگ بخشيدن به غذا استفاده مي شود. اين در حالي است كه اغلب در ليست مواد تشكيل دهنده مندرج بر روي بسته بندي مواد غذايي از وجود اتانول نامي برده نشده و تنها نام آن عصاره طعم دهنده آورده مي شود. 97 درصد بنزين مورد استفاده در ايالات متحده نيز از اتانول تشكيل شده كه به كاهش آلودگي هوا كمك مي كند.

متانول

متانول كه به عنوان متيل الكل نيز شناخته مي شود، ماده شيميايي بدون رنگ، قابل اشتغال و سمي است كه از تقطير مخرب چوب به دست آمده و از تركيب مونوكسيد كربن و هيدروژن حاصل مي شود. اين ماده با هوا، اسيدها، اكسيدان هاي قوي و عوامل احيا كننده واكنش داده و در صورت تجزيه شدن دود تند و گازهاي تجريك كننده توليد مي كند. اين ماده در تركيبات زيادي به كار مي رود. از جمله موارد استفاده آن مي توان به كاربرد به عنوان حلال، استفاده در رنگ و رزين و انواع عطرها و برخي داروها، استفاده به عنوان ضد يخ خودروها و سوخت هاي ركات، سوخت كارخانه ها و اتومبيل هاي مسابقه اي و موتورهاي كوچك اشاره كرد. همچنين براي توليد برخي مواد شيميايي مانند فرمالدئيد و استيك اسيد نيز از متانول استفاده مي شود. كاربردهاي فراوان اين ماده به هر چه بيشتر شدن ميزان خريد متانول در سراسر دنيا منتهي شده است. اين ماده به مقدار كم در بدن انسان نيز توليد شده و همچنين به طور طبيعي در برخي از ميوه ها و سبزيجات وجود دارد.

دناتونيوم بنزوات

دتانيوم بنزوات كاتيون آمونيوم كواترنري است كه دو بازوي اتيلي دارد كه يكي از آن ها بنزيل بوده و ديگري آميد بزرگ تري است كه اغلب بنزوات نام دارد؛ (بنزوات نمكي از اسيد بنزوئيك است.) دناتونيوم بنزوات را مي توان تلخ ترين ماده كشف شده دانست! اين ماده فاقد رنگ و بو و غير فعال است و براي نخستين بار در سال 1958 توسط يك داروساز اسكاتلندي ساخته شد. دناتونيوم بنزوات پودر كريستالي شكل و سفيد رنگ است كه در روغن هاي گوزن، ناخن هاي مصنوعي، لوازن آرايشي و بهداشتي، لاك الكل، ضد يخ، مايع شست و شوي شيشه جلوي اتومبيل ها، رنگ ها و كابل هاي الكتريكي (به منظور جلوگيري از خورده شدن عايق توسط موش ها) به كار مي رود. يكي از جالب ترين و در عين حال مهم ترين كاربردهاي اين ماده كه موجب شده بسياري از افراد به سراغ خريد دتانيوم بنزوات بروند اين است كه به دليل طعم بيش از اندازه تلخي كه دارد، براي كساني كه نمي توانند خودشان عادت جويدن ناخن ها را ترك كنند راه كار مفيدي خواهد بود و فرد بلافاصله پس از گاز گرفتن و جويدن ناخن ها اين تلخي را چشيده و از ادامه اين كار دست بر مي دارد.


برچسب: مواد تلخ كننده الكل،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۱۵:۴۴ توسط:صمن موضوع:

مشاوره بورس

مشاوره بورس

ما در مشاوره تلفني بورس آرموو كوشيده ايم با بهره از علم و دانش مشاوران خبره در امر مشاوره بورس، اين اطمينان را برايتان ايجاد كنيم كه بورس بازار شانس و بخت و اقبال نيست بلكه رقابت تدبير، صبر و دانش است.

چه سهمي بخرم؟ كي بفروشم؟ كي بخرم؟ سهم هاي كوتاه مدت و ميان مدت خوب كدوم سهام ها هستن؟ از كجا شروع كنم؟ و بسياري سوال ديگر

براي آشنايي با صفر تا صد اين بيزينس سودآور با مشاوره بورس آرموو تماس بگيريد و با آرموو حرفه اي سرمايه گذاري كنيد!

(تا حرفه اي شدن در بورس يك مشاوره فاصله داريد)

 مزاياي مشاوره تلفني بورس چيست؟

?- دسترسي سريع و راحت به مشاوران بورس
?- كاهش هزينه ها
?- بدون محدوديت زماني و مكاني
?- بهره گيري از دانش مشاور حرفه اي در كوتاه ترين زمان

 

مشاوره بورس آرموو شامل چه مواردي ميشه؟

مشاوران بورس آرموو آماده هستند از ? تا ??? در هر ميزان سرمايه گذاري راهنماي شما باشند.

 

چرا بايد مشاوره بورس بگيرم؟

سرمايه گذاري موفق، يك مشاور نياز دارد،
با مشاوران بورس آرموو ديگر نگران اين موضوع نباشيد

فرصت سرمايه گذاري در بورس رو از دست نده، مشاوره بورس آرموو!

 

معرفي مدير فني گروه مشاوره بورس

جناب آقاي افشين فتحي

سوابق كاري مهم:

 • رئيس حسابداري گروه فن آوا
 • معاون مالي، اداري و برنامه ريزي اقتصادي شركت تجارت الكترونيك بانك دي
 • معاون مالي، اداري و برنامه ريزي اقتصادي بهروي تهران بزرگترين شركت مهندسي ريلي كشور

 

گواهينامه ها و افتخارات:

 • عضو انجمن مهندسي مالي ايران و خاورميانه
 • عضو انجمن حسابداري مديريت
 • انبار
 • صورتهاي مالي
 • ايزو
 • قوانين ماليات بيمه
 • IFRS
 • ماليات بر ارزش افزوده

h8uy_s3.png

 

 

بورس چيست و چه كاري انجام مي‌دهد؟

بازار بورس مكاني است كه درآن سهام شركت‌هاي گوناگون توليدي، خدماتي و سرمايه‌گذاري داد و ستد مي‌شود. مردم به بازار بورس بازارسهام هم مي‌گويند. اما نام رسمي و قانوني آن “بورس اوراق بهادار” است. منظور از اوراق بهادار همان برگه‌هاي سهام شركت هاست. به مكاني كه در آن عمل داد و ستد انجام مي‌گيرد تالار معاملات بورس” گفته مي‌شود.

در زبان بسيار ساده بورس بازاري است كه در آن معامله‌گران مي‌توانند موارد مختلفي را خريد و فروش كنند، براي اين كار مي‌توان بورس‌هاي مختلفي را با قوانين خاص تشكيل داد مثل بورس ارز يا بورس كالا.

براي مثال شركت سايپا  را در نظر بگيريد كه بخشي از سهم خود را در بازار بورس عرضه كرده است( فرض را بر اين ميگيرم كه ?? درصد از سهم خود را عرضه كرده باشد). اگر ارزش كل سايپا با تمام دارايي‌هايش يك ميليارد تومان باشد از اين مبلغ ??? ميليون آن را در بورس عرضه ميكند. خريداران حقيقي (كه من و شما مي‌شويم) و حقوقي ( كه شركت‌هاي سرمايه‌گذاري مي‌شوند ) ?? درصد عرضه شده توسط سايپا را مي‌خرند و از اين پس به عنوان سهام دار سايپا به حساب مي‌آيند.

 

آيا مي دانستيد ……؟!!!!!

چرا براي سرمايه‌گذاري بورس را انتخاب مي‌كنيم؟ در اين قسمت به ?? دليلي كه بورس را در درجه اولويت سرمايه‌گذاري قرارمي‌دهد پرداخته‌ايم:

اين موارد رو خيلي جدي بگيريد!!!

در بورس خبري از ماليات نيست و سرمايه و سود شما هر دو از ماليات درامانند

با تشكيل سبدي از سهام متنوع ريسك سرمايه‌گذاري و احتمال زيان خود را كاهش دهيد

با سرمايه‌گذاري در بورس، از حمايت هاي گسترده قانوني برخوردار مي‌شويد

با هر مبلغي مي‌توانيد در بورس سرمايه‌گذاري كنيد

با هر سن و سالي مي‌شود در بورس سرمايه‌گذاري كرد

هيچگاه سرمايه‌هاي ضروري خود را وارد بورس نكنيد

هيچگاه دارائي‌هاي ضروري زندگي خود را براي سرمايه‌گذاري در بورس نفروشيد

قابليت نقد شوندگي سهام از مزيت‌هاي مهم سرمايه‌گذاري‌هاي بورسي به شمار مي‌رود

نگاه بلند مدت و رفتار آگاهانه رمز موفقيت در بورس است

نگاه كوتاه مدت و رفتار هيجاني در بورس منافع شما را در سرمايه گذاري به خطر مي‌اندازد

از طريق بورس مي‌توانيد خود را از ريسك‌هاي احتمالي كسب و كارتان حفظ كنيد، كما اينكه اين ريسك ناشي از بلاياي طبيعي باشد

سهام خوب، يك ثروت ماندگار است

تصميم‌گيري براساس اطلاعات صحيح و قابل اعتماد لازمه موفقيت در بورس است

هيچگاه اصول سرمايه‌گذاري موفق در بورس را فراموش نكنيد

سرمايه‌گذاري در بورس بهترين راه استفاده از وجوه مازادتان است

 

وارن بافت نابغه سرمايه گذاري مي گويد

«سرمايه‌گذاري موفقيت‌آميز نيازمند گذشت زمان، برخورداري از نظم و ديسيپلين و داشتن صبر و حوصله است. فارغ از اينكه چقدر استعداد و تلاش به خرج بدهيد، بعضي كارها وقت مي‌خواهند: نمي‌توان با ? زن باردار، بچه‌اي را يك ماهه به دنيا آورد

 

متاسفانه در ايران نگاه به بورس و كسب در آمد از آن منفي است

برخي فكر مي‌كنند اصلا نمي‌شود از بورس پول درآورد!

عده‌اي ديگر فكر مي‌كنند پولي كه از بورس در مي آيد حلال نيست!

برخي ديگر نيز مي‌گويند، نمي‌شود از بورس پول خوب و قابل توجهي درآورد!

گروهي هم اعتقاد دارند كه بورس تحليل بردار نيست!

در حالي كه نگاهي به زندگي وارن بافت كه تمركز خود را بر سرمايه‌گذاري بلندمدت در بازار بورس قرار داده بود، نشان از حقيقت ديگري دارد، او در سال ???? به‌عنوان ثروتمندترين فرد جهان معرفي شد و هم‌اكنون سومين ميلياردر جهان است‌.

 

انواع بازارهاي بورسي

بازار اوليه:

بازار اوليه بازاري است كه در آن سهام يك شركت يا واحد اقتصادي براي اولين بار در آن عرضه و منتشر مي‌شود. عايدي حاصل از عرضه اين سهام منبعي در تامين مالي آن شركت يا موسسه خواهد بود. از آنجا كه در بازار اوليه، سهام براي بار نخست به خريداران و متقاضيان عرضه مي‌شود، فروشنده اوراق بهادار در حقيقت همان ناشر اوراق بهادار خواهد بود.

بازار ثانويه:

با اتمام عرضه اوليه يك سهم در بازار اوليه، براي ادامه معاملات آن سهم بازار ديگري وجود خواهد داشت به نام بازار ثانويه؛ بنابراين بازار دست دوم (ثانويه) به منظور ايجاد امكان دادو ستد اوراق منتشره در بازار اوليه و افزايش قابليت نقدشوندگي آن، تشكيل شده است. در اين بازار است كه طرفين معامله اين امكان را پيدا مي‌كنند كه علاوه بر تجديد نظر در اوراق خريداري شده، با خريد و فروش دوباره يا چندباره، تعداد آن را افزايش و يا كاهش دهند و يا اوراق ديگري در سهم ديگري تهيه نمايند. دفعات انجام معامله در بازار ثانويه محدوديتي ندارد، اين ويژگي بازار ثانويه است كه موجب مي‌شود تا نقدشوندگي ابزارهاي مالي با جابجا شدن مالكيت آنها، قدرت بيشتري پيدا كند.

 

وارن بافت موفق‌ترين سرمايه‌گذار كل دنيا

وارن بافت فروش آدامس تا بطري‌هاي كوكاكولا و مجله‌هاي هفتگي را به‌عنوان شغل‌ پاره‌وقت امتحان كرده است. او از سيستم شناور براي سرمايه‌گذاري بر روي شركتش استفاده كرده‌ و اكنون به‌عنوان موفق‌ترين سرمايه‌گذار قرن بيستم شناخته مي‌شود

 

مزاياي سرمايه گذاري در بورس چيست؟

براساس باور غالب كساني كه از بورس اوراق بهادار شناختي ندارند، بورس مانند كازينو مي‌ماند كه تنها خوش شانس‌ها مي‌توانند از آن پول به جيب بزنند، ولي از اين حرف‌ها كه بگذريم واقعا بورس چه مزايايي دارد و چرا بايد بورس را براي سرمايه‌‌گذاري انتخاب كنيم ؟

?- كسب بازده

كسب بازده به دو شيوه ميسر است، طريق اول دريافت سود از طريق فعاليت‌هاي شركتي كه سهام آن را در دست داريد، شيوه دوم هم  كسب سود ناشي از فعاليت‌هاي مديران، اتفاقات شركت يا نوسانات قيمتي مربوط به روند قيمت سهم است. اگر بتوانيد اين تغييرات را كه موجب برهم خوردن عرضه و تقاضا مي گردد، پيش بيني كنيد از اين سود بهره مي‌بريد.

?-شفافيت اطلاعات

اين مورد يكي از دغدغه‌هاي اصلي يك سرمايه گذار به شمار مي‌رود، سرمايه‌گذار نياز دارد درباره موضوع سرمايه‌گذاريش اطمينان داشته و اطلاعات كامل و دقيقي در دسترس داشته باشد تا خيالش از بابت سرمايه گذاري راحت باشد، بورس جايي امن براي هر سرمايه‌گذاري است دليل اين امنيت هم در سايه قوانين كه براي اين بازار وضع شده نهفته است، زيرا شركت‌هاي بورسي موظفند كه اطلاعات مربوط به سهام خود را به صورت منظم در اختيار معامله گران قرار دهند .

?-قابليت نقد شوندگي

اين مزيت در مقايسه با ساير سرمايه‌گذاري‌ها مانند ملك، طلا و ارز بيشتر نمود دارد، در هر يك از اين بازارهاي مالي فاصله تصميم تا فروش شما زمانبر است و باعث اين دغدغه برايتان خواهد شد كه آيا مي‌توانيد هر چه سريعتر آن دارايي را بفروشيد و به پول برسيد؟ سهام از اين قاعده مستثني است، اگر سهام شما قابليت نقدشوندگي بالايي داشته باشد مي‌توانيد از نوسانات قيمت سهم حداكثر استفاده را ببريد. در غير اين صورت ممكن است فرآيند فروش چند روز طول بكشد، البته چندان نگران نقدشوندگي هم نباشيد زيرا سهام شركت‌هاي پذيرفته شده در بورس از قابليت نقدشوندگي بيشتري نسبت به سهام ديگر شركت‌ها برخوردارند كه اين خود اطمينان خاطري براي سرمايه‌گذاري در اين بازار مالي است.

?-كمك به صاحبان صنايع و كسب و كار

اگر شما خود صاحب كسب و كاري باشيد گاها با مقداري وجوه بلااستفاده مواجه خواهيد شد كه در حساب يا صندوقتان قرار دارد، در حالي كه مي‌توانيد با سرمايه‌گذاري در بورس از بلااستفاده بودن آن جلوگيري كنيد و هر زمان كه به پول آن نياز داشتيد به سرعت سهام خود را به پول تبديل كنيد.

همچنين گاهي اوقات اتفاقاتي موجب ضرر و آسيب به كسب و كارتان مي شود اتفاقات فورس ماژوري مانند شيوع جنون گاوي براي يك گاودار يا عدم بارندگي و سيل براي يك كشاورز، دراين موارد هم شما مي‌توانيد با سرمايه گذاري در بورس اين خسارت‌هاي گريزناپذير را جبران كنيد و ريسك موجود در كسب و كار خودتان را خنثي نمائيد.

?-مشاركت و كنترل امور شركت

صاحبان سهام مي‌توانند از طريق حق رايي كه در مجامع عمومي و فوق‌العاده به دست مي‌آورند به نسبت سهام خود در انتخاب مديران و تعيين خط برنامه‌هاي آتي شركت مشاركت نمايند.

 

 

 

?- تنوع در اوراق بهادار

در بازار سهام اوراق متنوعي معامله مي‌شوند، در هر سرمايه‌گذاري دو اصل ريسك و بازده وجود دارد، با همين دو مولفه مي‌توانيد سهام‌هايي را با ريسك و بازده‌هاي متفاوت انتخاب كنيد و اختيار آن را مطابق با نيازتان در دست گيريد، در حالي كه اگر پولتان را در بانك نگه داريد ديگر نمي‌توانيد بازده متفاوتي را انتظار داشته باشيد.

?-استفاده از معافيت هاي مالياتي

اين مقوله شايد شيرين‌ترين بخش سرمايه‌گذاري بورس براي كساني است كه با پرداخت ماليات مشكل دارند، علت اين معافيت جذب هرچه بيشتر سرمايه براي بورس و منابع مالي بلند مدت براي واحدهاي توليد است، فروش سهام شركت‌ها در بورس  تنها مشمول نيم درصد ماليات مي گردد كه آن هم بر عهده فروشنده سهام است، در ضمن نه تنها سرمايه، بلكه سود سهام هم در بورس مشمول هيچگونه مالياتي نمي گردد.

?-كشف دقيق قيمت

در صورتي كه سهام شركت در بازار نظام يافته معامله نگردد، ارزيابي آن بر مبناي ارزش دفتري خالص دارايي‌ها (منهاي بدهي) يا حداكثر ارزيابي كارشناسان رسمي صورت مي گيرد. اين شيوه‌هاي قيمت‌گذاري علاوه بر هزينه و زمان بيشتر، از دقت كمتري نسبت به حالت متداول در بورس كه عرضه و تقاضا تعيين كننده قيمت است، برخوردارند.

?- بهترين گزينه براي شغل دوم

سرمايه گذاري بورسي به سبب صرفه‌جويي در وقت و انرژي بهترين گزينه براي شغل دوم است.

??-سهولت در سرمايه گذاري

براي معامله كردن در بورس نياز به حضور فيزيكي در هيچ جايي نيست و فرقي نمي‌كند اهل روستايي در جنوب ايران باشيد يا تهران. براي معامله گري به يك گوشي يا كامپيوتر نياز داريد و علم تحليل‌گري.

بهترين سهام براي خريد در بورس را چگونه شناسايي كنيم؟

براي انجام يك معامله موفق در بازار سهام(بورس) ايران نيازمند تحليل دقيق و درست سهام هستيم. در بازار سرمايه ايران همچون ساير بازارهاي مالي در دنيا دو روش تحليلي وجود دارد كه تحليل تكنيكال و تحليل بنيادي ناميده مي‌شوند. هم‌چنين ابزارهايي وجود دارد كه شما را در كنار تحليل‌ها كمك شاياني مي‌كند. فيلترنويسي، تابلوخواني و روانشناسي بازار جزو ابزارهاي اصلي معاملات در بازار به حساب مي‌آيند. شناخت دقيق انواع سهام و روش‌هاي تحليلي در بازار سرمايه كمك شاياني به شما در جهت انجام معاملات موفق خواهد كرد.

? تحليل تكنيكال: شما در تحليل تكنيكال بر اساس رفتار قيمتي سهام، روند آتي قيمت سهام بر اساس گذشته قيمتي آن را پيش‌بيني مي‌نماييد. در تحليل تكنيكال از RSI، MACD، ابزار فيبوناچي و ساير انديكاتورها، اسيلاتورها و ابزارهاي مختلف ديگر در جهت پيش‌بيني روند آتي قيمت‌ها استفاده مي‌شود. شناسايي پتانسيل روند صعودي در يك سهم و شناسايي نقاط ورود و خروج بهينه از كاربردهاي اصلي اين تحليل به حساب مي‌آيد.

? تحليل بنيادي: در تحليل بنيادي سهام به دنبال اين هستيم تا وضعيت بنيادي يك شركت را با توجه به اعداد و ارقام موجود در صورت‌هاي مالي، پتانسيل‌هاي ذاتي موجود در شركت مزبور، وضعيت صنعت، اوضاع سياسي و اقتصادي كشور و جهان و وضعيت عرضه و تقاضاي محصولات بررسي نماييم. در نهايت با اعمال پيش‌فرض‌هاي تحليلي به برآورد سود خالص شركت در آينده پرداخته و با تقسيم سود خالص بر تعداد سهام شركت به سود خالص هر سهم كه به (Earning Per Share) EPS معروف است، دست پيدا كنيم.

? فيلترنويسي: در سايت بورس اوراق بهادار تهران قسمتي تحت عنوان ديده بان تعريف شده است، در اين قسمت شما مي‌توانيد بسياري از اطلاعات مربوط به سهام پذيرفته‌شده در بازار بورس را به صورت لحظه‌اي مشاهده كنيد. يكي از امكانات جالب در اين صفحه بخش فيلترنويسي است. در اين بخش شما مي‌توانيد با تعريف مجموعه‌اي از مشخصه‌هاي مالي، تعداد محدودي از سهام را كه داراي آن مشخصه مي‌باشند شناسايي نماييد و به جاي رصد ??? شركت حاضر در بورس، تنها ? تا ? شركت را گلچين كرده و پس از آن تحليل تكنيكال و بنيادي آن سهام را انجام داده و در صورت مناسب ارزيابي كردن شركت، اقدام به خريد سهام آن شركت بنماييد.

? تابلوخواني: در مبحث تابلوخواني شما با توجه به تغييرات حجم معاملات، تعداد خريدار و فروشنده حقيقي و حقوقي و حجم خريد و فروش آن‌ها به‌عنوان اصلي‌ترين متغيرهاي تابلوخواني در كنار ارزيابي ساير متغيرهايي كه در صفحه سايت هر نماد بورسي نمايان استدر رابطه با ورود و خروج سهامداران و جذابيت و توجه به يك شركت را ارزيابي مي‌كنيد و درنتيجه با تلفيق اين مبحث با تحليل تكنيكال و بنيادي درصد موفقيت خود در بازار بورس را افزايش مي‌دهيد.

? روانشناسي: روانشناسي در بازار بورس به اهميت نقش كنترل فردي در معاملات، چگونگي رفتار جمعي در بازار، چگونگي چينش سهام با توجه به شخصيت معاملاتي و تمامي مطالبي كه در نهايت به شكل‌گيري هر چه سريع‌تر شخصيت معاملاتي شما كمك مي‌كند مي‌پردازد. توجه داشته باشيد كه تقريباً تمامي معامله گران بازار سرمايه زمان زيادي صرف كرده‌اند تا شخصيت اصلي معامله‌گري خود را شناخته و درصد موفقيت خود را در شناسايي سهام ارزشمند افزايش داده‌اند.

توجه: موفق‌ترين معامله گران افرادي بوده‌اند كه توانسته‌اند توازن مناسبي را در استفاده از روش‌ها و ابزارهاي تشريح شده ايجاد نمايند.

افراد ثروتمند و ميليونر خود ساخته باهوش تر و برتر از شما نيستند. اما آنها از يك سري اسرار ويژه براي ثروتمند شدن بهره گرفته اند كه شما نيز ميتوانيد با پيروي از آنها حداقل كسب و كار خود را رونق بخشيد.

 

بورس بازار افراد باهوش است نه بصري!!!

خريد و سرمايه‌گذاري براي اغلب افراد در بازارهايي كه مي‌توانند حاصل سرمايه گذاري خود را ببينند راحتتر است به عنوان مثال خانه، زمين، طلا و ارز همگي قابل لمس و ديده شدن هستند ولي بورس و سهام اين چنين نيست، به همين سبب سهام را پر ريسك و مخاطره آميز مي دانند زيرا براي اطمينان آن بخش از ذهنشان كه عادت به لمس و ديدن دارد، چيزي به شكل مادي وجود ندارند؛ اين بار رواني موجب مي شود تا از سود سرشار اين بازار چشم پوشي كنند در حالي كه افراد باهوش دچار اين فرصت سوزي‌ها نمي‌شوند.

بورس جاي تنبل‌ها نيست!!!

ما اغلب مي‌دانيم چگونه طلا بخريم، خريد ملك و ماشين هم برايمان آسان است ولي امان از آن زماني كه به ما بگويند كد مشاوره بورسي بگير، احساس مي‌كنيم قرار است وزنه ??? كيلويي بزنيم، ميدانيد چرا؟ فقط به اين خاطر كه اين بازار برايتان ناشناخته است و ذهنتان به صورت طبيعي از ناشناخته ها فراري است زيرا بايد انرژي بيشتري را صرف شناسايي آن كند، به سبب همين تنبلي است كه عطاي سود را به لقاي آن مي بخشيد .

اين مطلب كاملا علمي است و مي توانيد با سرچ درباره مسير عصبي از صحت آن مطمئن شويد؛ مغز خزنده ما، مصرف انرژي را مغاير با بقاي خود مي بيند و از انجام يك كار جديد يا فعاليت جديد فرار مي كنيم زيرا مغز ما به صورت ناخودآگاه به ما مي گويد:

ولش كن، نمي خواد اين كار و انجام بدي. چرا مي خواي خودت و خسته كني. تو كه آخرش نمي توني انجامش بدي!!!

 

چرا بورس را هيولايي مي‌دانيم كه بايد از آن بترسيم؟

بزرگترين مشكل بورس اين است كه از زمان تصميم گيري كاربر براي سرمايه گذاري تا شروع سرمايه گذاري در بورس بيش‌تر از يك هفته طول نمي كشد. همين موضوع در نهايت به ضرر بورس و اقتصاد كشور ختم مي شود.

اگر معامله گري هم مانند پزشكي مهندسي يا هر رشته تحصيلي ديگر نياز به گذراندن دوره اي دو ساله يا بيشتر داشت آن وقت شاهد ضرر كردن افراد در بورس نبوديم و اين بد بيني نسبت به بورس ايجاد نمي شد.

متاسفانه براي شروع معامله گري هيچ امتحان ورودي نياز نيست از همين رو شخص بدون اينكه حتي الفباي تحليل گري را بلد باشد سهم ميخرد، ضرر هم ميكند و در نهايت از بورس ايران و تحليل ناپذير بودنش حرف مي زند.

معمله گران بورسي فراموش مي كنند، بورس بازاري سراسر هيجان برانگيز است ولي رفتارهاي هيجاني را تاب نمي آورد‌.

سرمايه گذاري در بورس معاف از ماليات است.

 

چگونه در بورس سرمايه گذاري كنيم ؟

وقتي صحبت از سرمايه گذاري در بورس مي‌شود تمام ذهن ما به سمت تالار حافظ تهران با آن تابلوي بزرگ قرمز رنگش مي‌رود، اغلب فكر ميكنند براي خريد سهم بايد به همين تالار بروند و از كارگزارن بخواهند كه برايشان سهم بخرند، اما اين شيوه سال‌هاست كه قديمي شده، در حال حاضر هر فردي با انجام چهار گام مي‌تواند در خانه و از طريق اينترنت با يك كامپيوتر يا موبايل معاملات بورسي انجام دهد.

مراحل ابتدائي سرمايه گذاري در بورس به شرح زير است:

 • گام اول : دريافت كد بورسي
 • گام دوم: آموزش بورس
 • گام سوم: تهيه پول
 • مرحله چهارم: معامله‌گري

 

ليورمور مشهورترين بورس‌باز تاريخ    

ليورمور يك دلال بود اما ارزش صبر كردن را خوب مي‌دانست و خوب مي‌دانست كه چه‌وقت اصلا معامله نكند. او هنر استفاده از زمان را داشت.

ليورمور باور داشت:

پول از راه صبر درمي‌آيد نه از راه خريد و فروش.

درست بخريد، موقعيت خود را محكم بچسبيد.

 

ارزش اسمي چيست؟

ارزش اسمي يك سهم، قيمتي است كه پذيره نويسي سهام شركت بر اساس آن قيمت انجام مي‌شود.

 

ارزش دفتري چيست؟

اگر مجموع بدهي‌هاي شركت را از مجموع دارايي‌هاي شركت كم كنيم، مبلغ باقيمانده نشان‌دهنده مجموع ارزش سرمايه سهامداران شركت يا به تعبير دقيق‌‌تر، مجموع حقوق صاحبان سهام شركت خواهد بود. حال اگر مبلغ حقوق صاحبان سهام شركت را بر تعداد سهام شركت تقسيم كنيم، عدد حاصل بيانگر ارزش دفتري هر سهم است. در حقيقت، ارزش دفتري معياري كليدي است كه سرمايه‌گذاران براي اندازه‌گيري ارزش سهام از آن استفاده مي‌كنند.

 

ارزش واقعي چيست؟

ارزش واقعي يا ارزش معاملاتي، قيمتي است كه سهام بر اساس آن، در بورس معامله مي‌شود. آنچه كه قيمت سهم در بورس را تعيين مي‌كند، ميزان عرضه و تقاضا براي يك سهم است. براي مثال، ممكن است به علت عملكرد خوب يك شركت، سرمايه‌گذاران زيادي متقاضي خريد سهام آن شركت در بورس باشند؛ بنابراين، قيمت آن در بورس براساس ميزان تقاضا، افزايش خواهد يافت و حتي ممكن است اين افزايش، تا چند برابر ارزش اسمي هم باشد. در نقطه مقابل، عملكرد ضعيف يك شركت ممكن است باعث بي‌‌رغبتي سرمايه‌گذاران به خريد يا نگهداري سهم مذكور و در نتيجه، افزايش عرضه آن در بورس باشد. طبيعتاً با افزايش عرضه، قيمت سهم كاهش يافته و اگر اين روند ادامه يابد، ممكن است قيمت سهم حتي به زير قيمت اسمي، يعني ??? تومان برسد؛ بنابراين، قيمت بازار يك سهم، قيمتي است كه در بورس، براي سهم تعيين مي‌شود.

وارن بافت نابغه سرمايه گذاري مي گويد

«بهتان مي‌گويم چطور پولدار شويد. درها را ببنديد. هر وقت بقيه حريص بودند شما ترسو شويد. هر وقت بقيه ترسو شدند شما حريص شويد

«نكته كليدي در سرمايه‌گذاري اين نيست كه سبك سنگين كنيد فلان صنعت قرار است چه تأثيري بر جامعه داشته باشد يا چقدر رشد كند. بيشتر حواستان به اين باشد كه ببينيد فلان شركت چقدر در رقابت با بقيه جلوتر است و از همه مهم تر اينكه تا كي مي‌تواند جلو بماند

 

مفاهيم بنيادي براي شناخت سوددهي شركت‌ها

EPS

(سود هر سهم)، هرگاه كل سود پس از كسر ماليات را به تعداد سهام تقسيم نماييم؛ سود هر سهم بدست مي‌آيد.

 

DPS

(سود نقدي سهام يا سود تقسيم شده)، وقتي شركتي تصميم مي‌گيرد بخشي از درآمدهاي پس از كسر مالياتش را به شما پرداخت كند، آنچه به شما پرداخت مي‌كند «سود تقسيمي» نام دارد.

 

 NAV چيست؟

(ارزش خالص دارايي)عبارت از ارزش كل دارايي‌هاي شركت پس از كسر بدهي‌ها است.

 

ماموريت آرموو در مشاوره بورس

ما در آرموو كوشيده ايم با بهره از علم و دانش مشاوران خبره در امر سرمايه گذاري بورسي و مشاوره بورس، اين اطمينان را برايتان ايجاد كنيم كه بورس بازار شانس و بخت و اقبال نيست بلكه رقابت تدبير، صبر و دانش است.

براي آشنايي با صفر تا صد اين بيزينس سودآور با مشاوران ما تماس بگيريد

مي توانيد از طريق اپليكيشن يا مشاوره تلفني بورس (02145298) با مشاور خود ارتباط برقرار نمائيد.

 

منبع: https://www.armoo.co/exchange-advice/

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۰۷:۱۸ توسط:صمن موضوع: